Сокотерапія є феноменальним помічником для організму у відновленні майже всіх порушень чи хвороб. Фруктові соки є потужним союзником підтримки системи життєдіяльності людини, але плоди мають бути стиглими. Одне яблуко на день триматиме лікаря на відстані, особливо якщо їмо багато інших сирих продуктів. Різноманітні фрукти нададуть усі вуглеводи та цукор, який необхідний організму. Наприклад, овочеві соки є будівельниками та регенераторами тіла. У них містяться всі вітаміни, амінокислоти, мінерали, ферменти та солі, які необхідні організму, звичайно, за умови, що вони використовуються у свіжому вигляді та без консервантів.
Користь соків
- Яблука: багаті на сорбіт – форму цукру, який також виступає як м’яке проносне.
- Яблука, виноград та чорниця: ці плоди є джерелом поліфенолів (антиоксидантів). У лабораторних випробуваннях доведено, що поліфеноли здатні вбивати віруси.
- Буряк: зелень буряків багата магнієм, бета-каротином, вітамінами С та Е. Буряк багатий калієм, фолієвою кислотою та антиоксидантами. Буряковий сік цінується за багатство вітамінів та поживних речовин. Завдяки своєму сильному смаку він має бути змішаний з іншими соками.
- Чорниця і журавлина: коли сік із цих ягід вживається на регулярній основі, вони можуть допомогти запобігти рецидивуючі інфекції сечових шляхів.
Корисні овочеві та фруктові соки
- Капуста: капустяний сік відомий своїми властивостями загоювати виразки, але його слід використовувати лише у поєднанні з терапією, призначеною лікарем для лікування виразки.
- Канталупа (мускусна диня, перська диня): канталупа має дію, що розріджує кров, що може допомогти запобігти серцевим нападам та інсультам.
- Морква: морквяний сік є відмінним джерелом бета-каротину, калію, мікроелементів та поживних речовин, у тому числі протипухлинних антиоксидантів. При великому вживанні соку може виникнути жовтувате забарвлення шкіри, яке є нешкідливим і зникне, коли споживання знизиться.
- Селера: сік селери містить протипухлинні фторидні поживні речовини і поліацетилен (антиоксиданти) Він багатий калієм і натрієм і допомагає знизити кров’яний тиск. ж властивості для лікування виразки, які містяться у капустяному соку.
Інші корисні соки
- Вишня: традиційний засіб від болю та подагри.
- Часник: ця рослина є скарбницею зцілювальних сполук. Він діє як природний антибіотик, може зменшити рівень холестерину.
- Імбир: корінь імбиру має протизапальні властивості, а також захищатиме шлунок від подразнення, викликаного нестероїдними протизапальними препаратами. Імбирний сік може допомогти при мігрені та хворобливих рухах.
- Лимон: лимонний сік є традиційним стимулятором апетиту. Додайте 1-2 столові ложки свіжого, несолодкого лимонного соку в склянку води і випийте півгодини до їжі. Цей препарат стимулює приплив слини та травних соків.
- Ананас: сирий сік цієї рослини містить фермент бромелайн. Було доведено, що бромелайн має ніжні протизапальні властивості. Потримайте сік у роті навколо зуба, щоб зменшити пухлину, або з’їжте заморожений шматочок ананасового соку, щоб заспокоїти біль у горлі.
Склянка фруктового соку (за винятком лимонного) за одну годину до обіду виступатиме як природний пригнічувач апетиту за рахунок цукру, що міститься в ньому.